tur kayt
baskent amblem01
tsf logo 2015

  Excel Dosyasını Kaydet
II.ÖZEL BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ LİSELER ARASI TAKIMLAR SATRANÇ KUPASI
Organizatör(ler) : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BEDAM
Turnuva Direktörü : FA Aylin İBİŞOĞLU
Başhakem : NA Reha EREVİKLİ
Şehir : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
Tarih : 26.05.2018 'e 27.05.2018
Takim listesi
 
1 ANKARA ATATÜRK LİSESİ Rtg-Ø:1611
 
MASA İSİM UKD ELO
1 KARAMAN FURKAN MESUT 1198  
2 ŞEKERCİ BERKİN 1824 1682
3 TAŞ EKİN 1515 1324
4 ZENGİN HANDE 1758 1658
CANIŞEN ALPEREN 1348 1100
DANIŞMAN HATİCE    
 
 
2 TED KOLEJİ Rtg-Ø:1563
MASA İSİM UKD ELO
1 YILDIZ EMRE 1402  
2 ALDEMİR ROJ DENIZ 1392  
3 ERDAL EMRE 1724 1643
4 ERDAL KEREM 1735 1647
MEMECAN ŞEVVAL 1000  
ÖZMEN HATICE ADA    
3 İZMİR BORNOVA SUPHİ KOYUNCUOĞLU ANADOLU LİSESİ Rtg-Ø:1434
MASA İSİM UKD ELO
1 TIRAK MUHAMMED 1573  
2 AKYER BERKAY 1425 1194
3 ÇATMA HASAN 1384  
4 ÇIRAK MÜZEYYEN    
TUNABOYLU SAMET 1354  
4 EVRENSEL KOLEJİ Rtg-Ø:1401
MASA İSİM UKD ELO
1 KIRALİ BERKAY 1178  
2 ERGANİ EFE 1848 1698
3 BAHÇEKAPILI ALPER 1287 1156
4 AVCIOĞLU ZEYNEP EBRAR    
TORAMAN BATUHAN 1232  
UMAN AHMET 1237  
5 BALIKESİR ŞEHİT TURGUT SOLAK FEN LİSESİ Rtg-Ø:1333
MASA İSİM UKD ELO
1 İLKILIÇ KEMAL ONUR 1331 1106
2 SAVRAN NIDAI ÇAĞRI 1466 1246
3 TUĞAY YASIN TUĞRAHAN    
4 ŞİMŞEK ELIF 1533 1299
SAYIT EMRE    
6 NERMİN MEHMET ÇEKİÇ ANADOLU LİSESİ Rtg-Ø:1258
MASA İSİM UKD ELO
1 ÖZÇELIK AZIZCAN 1692 1621
2 ALDEMIR SAMET ALP    
3 İZVERMEZ MEHMET A. 1123  
4 GÜVENEN EMINE    
OĞUZ DEMIR ALPEREN 1215  
7 MUSTAFA AZMİ DOĞAN ANADOLU LİSESİ (MADAL) Rtg-Ø:1225
MASA İSİM UKD ELO
1 ÜNKAZAN HALIT ULAŞ 1354  
2 AYDOĞAN OZAN 1159  
3 AKBULUT BURAK 1118  
4 KILINÇ ZEYNEP BEYZA 1268 1119
8 BETÜL CAN ANADOLU LİSESİ Rtg-Ø:1157
MASA İSİM UKD ELO
1 OLCAY HÜSEYIN EGE 1189  
2 DURAN ONUR ALP 1227  
3 DEMİR RIZA BERKE 1206 1110
4 KARASLAN LÜTFIYE NILAY 1005  
9 ANKARA PURSAKLAR FEN LİSESİ Rtg-Ø:1086
MASA İSİM UKD ELO
1 YAĞCI ALPER 1318  
2 AĞIR HAMZA MESUT    
3 TOPALOĞLU TAHA 1024  
4 DOĞMUŞ HAVVA BILGE    
YASA TARIK CELAL    
10 İNCİRLİ ŞEHİT FURKAN YAYLA ANADOLU LİSESİ Rtg-Ø:1054
MASA İSİM UKD ELO
1 KIR BERKAN 1167  
2 KILIÇ AHMET CAN 1016  
3 DAMAR KENAN 1034  
4 AKGÖZ SİNEM    
11 KAYA BEYAZITOĞLU ANADOLU LİSESİ Rtg-Ø:1043
MASA İSİM UKD ELO
1 ÇELİK OKANDORUK    
2 KÖKSAL DENIZ    
3 TÜRKOĞLU İBRAHIM 1171  
4 CANDAN EKIN    
İNANDI TURGAY KAAN    
YİĞİT ALI BURAK    
12 MUSA ERDEM ANADOLU LİSESİ Rtg-Ø:1037
MASA İSİM UKD ELO
1 SAVAŞ GÖKBERK 1149  
2 ÖZER BATUHAN    
3 TÜRKMAN BEDIRHAN    
4 TUNÇ RABIA    
OKMAN ARZU GÜLNUR    
13 HAYRİYE ETHEM TURHANLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 Rtg-Ø:1031
MASA İSİM UKD ELO
1 EMEKLIDIR SERAP    
2 KOÇ  MELIKE    
3 ÖZÜPEK MELİKE 1031  
4 KURNAZ YASEMIN 1094  
14 HAYRİYE ETHEM TURHANLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1 Rtg-Ø:1017
MASA İSİM UKD ELO
1 TAKMAZ  GAMZE    
2 KARAGÖZ  FATMA    
3 KULAN  RABIA    
4 ÖZDEMIR SILA NUR 1066  
GÜLER  GÜLŞEN    
15 ABİDİN PAŞA ANADOLU LİSESİ Rtg-Ø:1000
MASA İSİM UKD ELO
1 ŞAHİN YAĞIZ EFE    
2 ATEŞ KEREM    
3 TEMEL ONUR    
4 CAMALANOĞLU DİLARA    
KARAKAYA MURAT ALİ    
16 BATIKENT MESLEKİ VE TEKNIK ANADOLU LİSESİ Rtg-Ø:1000
MASA İSİM UKD ELO
1 MÖNÜN NURSEMIN    
2 KORKMAZ BESTE SUDE    
3 ERDOĞAN NURDAGÜL    
4 AKARSU EBRU    
TOKAY HAZAL    
17 KEÇİÖREN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Rtg-Ø:1000
MASA İSİM UKD ELO
1 GÜMÜŞ SEFA    
2 ÖZDEMİR SEFA    
3 ÖZTÜRK İSMAİL MERT    
4 DEMİR ZEYNEP ESMA    
18 ŞEHİT VELİT BEKDAŞ ANADOLU LİSESİ Rtg-Ø:1000
MASA İSİM UKD ELO
1 ÖZDEMİR HAKAN    
2 SAVLIK OSMAN TALHA    
3 DURAN SAMET    
4 UZUN MERVE BAŞAK    
ÇAKMAK MEHMET CAN    
MOĞUL ÖMER FARUK    
19 TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1 Rtg-Ø:1000
MASA İSİM UKD ELO
1 GÖKKAYA BEDIRHAN    
2 DEMİRHAN AHMET SEFA    
3 KOÇ ABDULLAH EMRE    
4 ÜVEZ SELİN SUDE    
20 TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 Rtg-Ø:1000
MASA İSİM UKD ELO
1 ÇEVİK BERAT    
2 MEMİŞ MEHMET EREN    
3 DEMİR YUSUF KAAN    
4 TAŞDEMİRLİ BÜŞRA    
The Rating-Ø are compute from the 4 rating-strongest players.
Turkish Chess Federation © 2016