tur kayt
baskent amblem01
tsf logo 2015

  Excel Dosyasını Kaydet
II.ÖZEL BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ LİSELER ARASI TAKIMLAR SATRANÇ KUPASI
 
Organizatör(ler) : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BEDAM
Turnuva Direktörü : FA Aylin İBİŞOĞLU
Başhakem : NA Reha EREVİKLİ
Şehir : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
Tarih : 26.05.2018 'e 27.05.2018
 
1. Tur - 26.05.2018 10:00 (Tur bitiş: 13:10)
 
1.1 ANKARA ATATÜRK LİSESİ 4 - 0 KAYA BEYAZITOĞLU ANADOLU LİSESİ
1 ŞEKERCİ BERKİN 1824 1 : 0 ÇELİK OKANDORUK  
2 TAŞ EKİN 1515 1 : 0 KÖKSAL DENIZ  
3 CANIŞEN ALPEREN 1348 1 : 0 TÜRKOĞLU İBRAHIM 1171
4 ZENGİN HANDE 1758 1 : 0 CANDAN EKIN  
1.2 MUSA ERDEM ANADOLU LİSESİ ½ - 3½ TED KOLEJİ
1 SAVAŞ GÖKBERK 1149 ½ : ½ YILDIZ EMRE 1402
2 ÖZER BATUHAN   0 : 1 ERDAL EMRE 1724
3 TÜRKMAN BEDIRHAN   0 : 1 ERDAL KEREM 1735
4 TUNÇ RABIA   0 : 1 MEMECAN ŞEVVAL 1000
1.3 İZMİR BORNOVA SUPHİ KOYUNCUOĞLU ANADOLU LİSESİ 3 - 1 HAYRİYE ETHEM TURHANLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2
1 TIRAK MUHAMMED 1573 1 : 0 EMEKLIDIR SERAP  
2 AKYER BERKAY 1425 1 : 0 KOÇ  MELIKE  
3 ÇATMA HASAN 1384 1 : 0 ÖZÜPEK MELİKE 1031
4 ÇIRAK MÜZEYYEN   - : + KURNAZ YASEMIN 1094
1.4 HAYRİYE ETHEM TURHANLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1 0 - 4 EVRENSEL KOLEJİ
1 TAKMAZ  GAMZE   0 : 1 KIRALİ BERKAY 1178
2 KARAGÖZ  FATMA   0 : 1 ERGANİ EFE 1848
3 KULAN  RABIA   0 : 1 BAHÇEKAPILI ALPER 1287
4 ÖZDEMIR SILA NUR 1066 0 : 1 AVCIOĞLU ZEYNEP EBRAR  
1.5 BALIKESİR ŞEHİT TURGUT SOLAK FEN LİSESİ 3 - 1 ABİDİN PAŞA ANADOLU LİSESİ
1 İLKILIÇ KEMAL ONUR 1331 0 : 1 ŞAHİN YAĞIZ EFE  
2 SAVRAN NIDAI ÇAĞRI 1466 1 : 0 ATEŞ KEREM  
3 TUĞAY YASIN TUĞRAHAN   1 : 0 TEMEL ONUR  
4 ŞİMŞEK ELIF 1533 1 : 0 CAMALANOĞLU DİLARA  
1.6 BATIKENT MESLEKİ VE TEKNIK ANADOLU LİSESİ 0 - 4 NERMİN MEHMET ÇEKİÇ ANADOLU LİSESİ
1 MÖNÜN NURSEMIN   0 : 1 ÖZÇELIK AZIZCAN 1692
2 KORKMAZ BESTE SUDE   0 : 1 ALDEMIR SAMET ALP  
3 ERDOĞAN NURDAGÜL   0 : 1 OĞUZ DEMIR ALPEREN 1215
4 AKARSU EBRU   0 : 1 GÜVENEN EMINE  
1.7 MUSTAFA AZMİ DOĞAN ANADOLU LİSESİ (MADAL) 3½ - ½ KEÇİÖREN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
1 ÜNKAZAN HALIT ULAŞ 1354 ½ : ½ GÜMÜŞ SEFA  
2 AYDOĞAN OZAN 1159 1 : 0 ÖZDEMİR SEFA  
3 AKBULUT BURAK 1118 1 : 0 ÖZTÜRK İSMAİL MERT  
4 KILINÇ ZEYNEP BEYZA 1268 1 : 0 DEMİR ZEYNEP ESMA  
1.8 ŞEHİT VELİT BEKDAŞ ANADOLU LİSESİ 1 - 3 BETÜL CAN ANADOLU LİSESİ
1 ÖZDEMİR HAKAN   1 : 0 OLCAY HÜSEYIN EGE 1189
2 SAVLIK OSMAN TALHA   0 : 1 DURAN ONUR ALP 1227
3 DURAN SAMET   0 : 1 DEMİR RIZA BERKE 1206
4 UZUN MERVE BAŞAK   0 : 1 KARASLAN LÜTFIYE NILAY 1005
1.9 ANKARA PURSAKLAR FEN LİSESİ 4 - 0 TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1
1 YAĞCI ALPER 1318 1 : 0 GÖKKAYA BEDIRHAN  
2 AĞIR HAMZA MESUT   1 : 0 DEMİRHAN AHMET SEFA  
3 TOPALOĞLU TAHA 1024 1 : 0 KOÇ ABDULLAH EMRE  
4 DOĞMUŞ HAVVA BILGE   1 : 0 ÜVEZ SELİN SUDE  
1.10 TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 0 - 4 İNCİRLİ ŞEHİT FURKAN YAYLA ANADOLU LİSESİ
1 ÇEVİK BERAT   0 : 1 KIR BERKAN 1167
2 MEMİŞ MEHMET EREN   0 : 1 KILIÇ AHMET CAN 1016
3 DEMİR YUSUF KAAN   0 : 1 DAMAR KENAN 1034
4 TAŞDEMİRLİ BÜŞRA   0 : 1 AKGÖZ SİNEM  
Turkish Chess Federation © 2016