II.ÖZEL BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ LİSELER ARASI TAKIMLAR SATRANÇ KUPASI |
|
Organizatör(ler) : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BEDAM |
Turnuva Direktörü : FA Aylin İBİŞOĞLU |
Başhakem : NA Reha EREVİKLİ |
Şehir : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ |
Tarih : 26.05.2018 'e 27.05.2018 |
|
1. Tur - 26.05.2018 10:00 (Tur bitiş: 13:10) |
|
1.1 |
ANKARA ATATÜRK LİSESİ |
4 - 0 |
KAYA BEYAZITOĞLU ANADOLU LİSESİ |
1 |
ŞEKERCİ BERKİN |
1824 |
1 : 0 |
ÇELİK OKANDORUK |
|
2 |
TAŞ EKİN |
1515 |
1 : 0 |
KÖKSAL DENIZ |
|
3 |
CANIŞEN ALPEREN |
1348 |
1 : 0 |
TÜRKOĞLU İBRAHIM |
1171 |
4 |
ZENGİN HANDE |
1758 |
1 : 0 |
CANDAN EKIN |
|
1.2 |
MUSA ERDEM ANADOLU LİSESİ |
½ - 3½ |
TED KOLEJİ |
1 |
SAVAŞ GÖKBERK |
1149 |
½ : ½ |
YILDIZ EMRE |
1402 |
2 |
ÖZER BATUHAN |
|
0 : 1 |
ERDAL EMRE |
1724 |
3 |
TÜRKMAN BEDIRHAN |
|
0 : 1 |
ERDAL KEREM |
1735 |
4 |
TUNÇ RABIA |
|
0 : 1 |
MEMECAN ŞEVVAL |
1000 |
1.3 |
İZMİR BORNOVA SUPHİ KOYUNCUOĞLU ANADOLU LİSESİ |
3 - 1 |
HAYRİYE ETHEM TURHANLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 |
1 |
TIRAK MUHAMMED |
1573 |
1 : 0 |
EMEKLIDIR SERAP |
|
2 |
AKYER BERKAY |
1425 |
1 : 0 |
KOÇ MELIKE |
|
3 |
ÇATMA HASAN |
1384 |
1 : 0 |
ÖZÜPEK MELİKE |
1031 |
4 |
ÇIRAK MÜZEYYEN |
|
- : + |
KURNAZ YASEMIN |
1094 |
1.4 |
HAYRİYE ETHEM TURHANLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1 |
0 - 4 |
EVRENSEL KOLEJİ |
1 |
TAKMAZ GAMZE |
|
0 : 1 |
KIRALİ BERKAY |
1178 |
2 |
KARAGÖZ FATMA |
|
0 : 1 |
ERGANİ EFE |
1848 |
3 |
KULAN RABIA |
|
0 : 1 |
BAHÇEKAPILI ALPER |
1287 |
4 |
ÖZDEMIR SILA NUR |
1066 |
0 : 1 |
AVCIOĞLU ZEYNEP EBRAR |
|
1.5 |
BALIKESİR ŞEHİT TURGUT SOLAK FEN LİSESİ |
3 - 1 |
ABİDİN PAŞA ANADOLU LİSESİ |
1 |
İLKILIÇ KEMAL ONUR |
1331 |
0 : 1 |
ŞAHİN YAĞIZ EFE |
|
2 |
SAVRAN NIDAI ÇAĞRI |
1466 |
1 : 0 |
ATEŞ KEREM |
|
3 |
TUĞAY YASIN TUĞRAHAN |
|
1 : 0 |
TEMEL ONUR |
|
4 |
ŞİMŞEK ELIF |
1533 |
1 : 0 |
CAMALANOĞLU DİLARA |
|
1.6 |
BATIKENT MESLEKİ VE TEKNIK ANADOLU LİSESİ |
0 - 4 |
NERMİN MEHMET ÇEKİÇ ANADOLU LİSESİ |
1 |
MÖNÜN NURSEMIN |
|
0 : 1 |
ÖZÇELIK AZIZCAN |
1692 |
2 |
KORKMAZ BESTE SUDE |
|
0 : 1 |
ALDEMIR SAMET ALP |
|
3 |
ERDOĞAN NURDAGÜL |
|
0 : 1 |
OĞUZ DEMIR ALPEREN |
1215 |
4 |
AKARSU EBRU |
|
0 : 1 |
GÜVENEN EMINE |
|
1.7 |
MUSTAFA AZMİ DOĞAN ANADOLU LİSESİ (MADAL) |
3½ - ½ |
KEÇİÖREN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ |
1 |
ÜNKAZAN HALIT ULAŞ |
1354 |
½ : ½ |
GÜMÜŞ SEFA |
|
2 |
AYDOĞAN OZAN |
1159 |
1 : 0 |
ÖZDEMİR SEFA |
|
3 |
AKBULUT BURAK |
1118 |
1 : 0 |
ÖZTÜRK İSMAİL MERT |
|
4 |
KILINÇ ZEYNEP BEYZA |
1268 |
1 : 0 |
DEMİR ZEYNEP ESMA |
|
1.8 |
ŞEHİT VELİT BEKDAŞ ANADOLU LİSESİ |
1 - 3 |
BETÜL CAN ANADOLU LİSESİ |
1 |
ÖZDEMİR HAKAN |
|
1 : 0 |
OLCAY HÜSEYIN EGE |
1189 |
2 |
SAVLIK OSMAN TALHA |
|
0 : 1 |
DURAN ONUR ALP |
1227 |
3 |
DURAN SAMET |
|
0 : 1 |
DEMİR RIZA BERKE |
1206 |
4 |
UZUN MERVE BAŞAK |
|
0 : 1 |
KARASLAN LÜTFIYE NILAY |
1005 |
1.9 |
ANKARA PURSAKLAR FEN LİSESİ |
4 - 0 |
TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1 |
1 |
YAĞCI ALPER |
1318 |
1 : 0 |
GÖKKAYA BEDIRHAN |
|
2 |
AĞIR HAMZA MESUT |
|
1 : 0 |
DEMİRHAN AHMET SEFA |
|
3 |
TOPALOĞLU TAHA |
1024 |
1 : 0 |
KOÇ ABDULLAH EMRE |
|
4 |
DOĞMUŞ HAVVA BILGE |
|
1 : 0 |
ÜVEZ SELİN SUDE |
|
1.10 |
TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 |
0 - 4 |
İNCİRLİ ŞEHİT FURKAN YAYLA ANADOLU LİSESİ |
1 |
ÇEVİK BERAT |
|
0 : 1 |
KIR BERKAN |
1167 |
2 |
MEMİŞ MEHMET EREN |
|
0 : 1 |
KILIÇ AHMET CAN |
1016 |
3 |
DEMİR YUSUF KAAN |
|
0 : 1 |
DAMAR KENAN |
1034 |
4 |
TAŞDEMİRLİ BÜŞRA |
|
0 : 1 |
AKGÖZ SİNEM |
|