II.ÖZEL BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ LİSELER ARASI TAKIMLAR SATRANÇ KUPASI |
|
Organizatör(ler) : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BEDAM |
Turnuva Direktörü : FA Aylin İBİŞOĞLU |
Başhakem : NA Reha EREVİKLİ |
Şehir : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ |
Tarih : 26.05.2018 'e 27.05.2018 |
|
2. Tur - 26.05.2018 - 14:00 (Tur bitiş: 16:55) |
|
2.1 |
NERMİN MEHMET ÇEKİÇ ANADOLU LİSESİ |
1 - 3 |
ANKARA ATATÜRK LİSESİ |
1 |
ÖZÇELIK AZIZCAN |
1692 |
0 : 1 |
ŞEKERCİ BERKİN |
1824 |
2 |
İZVERMEZ MEHMET A. |
1123 |
0 : 1 |
TAŞ EKİN |
1515 |
3 |
OĞUZ DEMIR ALPEREN |
1215 |
1 : 0 |
CANIŞEN ALPEREN |
1348 |
4 |
GÜVENEN EMINE |
|
0 : 1 |
ZENGİN HANDE |
1758 |
2.2 |
TED KOLEJİ |
2 - 2 |
MUSTAFA AZMİ DOĞAN ANADOLU LİSESİ (MADAL) |
1 |
ALDEMİR ROJ DENIZ |
1392 |
0 : 1 |
ÜNKAZAN HALIT ULAŞ |
1354 |
2 |
ERDAL EMRE |
1724 |
1 : 0 |
AYDOĞAN OZAN |
1159 |
3 |
ERDAL KEREM |
1735 |
1 : 0 |
AKBULUT BURAK |
1118 |
4 |
ÖZMEN HATICE ADA |
|
0 : 1 |
KILINÇ ZEYNEP BEYZA |
1268 |
2.3 |
BETÜL CAN ANADOLU LİSESİ |
3½ - ½ |
İZMİR BORNOVA SUPHİ KOYUNCUOĞLU ANADOLU LİSESİ |
1 |
OLCAY HÜSEYIN EGE |
1189 |
½ : ½ |
TIRAK MUHAMMED |
1573 |
2 |
DURAN ONUR ALP |
1227 |
1 : 0 |
AKYER BERKAY |
1425 |
3 |
DEMİR RIZA BERKE |
1206 |
1 : 0 |
ÇATMA HASAN |
1384 |
4 |
KARASLAN LÜTFIYE NILAY |
1005 |
+ : - |
ÇIRAK MÜZEYYEN |
|
2.4 |
EVRENSEL KOLEJİ |
3 - 1 |
ANKARA PURSAKLAR FEN LİSESİ |
1 |
ERGANİ EFE |
1848 |
1 : 0 |
AĞIR HAMZA MESUT |
|
2 |
BAHÇEKAPILI ALPER |
1287 |
1 : 0 |
TOPALOĞLU TAHA |
1024 |
3 |
UMAN AHMET |
1237 |
1 : 0 |
YASA TARIK CELAL |
|
4 |
AVCIOĞLU ZEYNEP EBRAR |
|
0 : 1 |
DOĞMUŞ HAVVA BILGE |
|
2.5 |
İNCİRLİ ŞEHİT FURKAN YAYLA ANADOLU LİSESİ |
0 - 4 |
BALIKESİR ŞEHİT TURGUT SOLAK FEN LİSESİ |
1 |
KIR BERKAN |
1167 |
0 : 1 |
İLKILIÇ KEMAL ONUR |
1331 |
2 |
KILIÇ AHMET CAN |
1016 |
0 : 1 |
SAVRAN NIDAI ÇAĞRI |
1466 |
3 |
DAMAR KENAN |
1034 |
0 : 1 |
TUĞAY YASIN TUĞRAHAN |
|
4 |
AKGÖZ SİNEM |
|
0 : 1 |
ŞİMŞEK ELIF |
1533 |
2.6 |
KAYA BEYAZITOĞLU ANADOLU LİSESİ |
2½ - 1½ |
BATIKENT MESLEKİ VE TEKNIK ANADOLU LİSESİ |
1 |
KÖKSAL DENIZ |
|
0 : 1 |
MÖNÜN NURSEMIN |
|
2 |
TÜRKOĞLU İBRAHIM |
1171 |
1 : 0 |
KORKMAZ BESTE SUDE |
|
3 |
İNANDI TURGAY KAAN |
|
1 : 0 |
ERDOĞAN NURDAGÜL |
|
4 |
CANDAN EKIN |
|
½ : ½ |
AKARSU EBRU |
|
2.7 |
KEÇİÖREN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ |
2 - 2 |
MUSA ERDEM ANADOLU LİSESİ |
1 |
GÜMÜŞ SEFA |
|
1 : 0 |
SAVAŞ GÖKBERK |
1149 |
2 |
ÖZDEMİR SEFA |
|
0 : 1 |
ÖZER BATUHAN |
|
3 |
ÖZTÜRK İSMAİL MERT |
|
1 : 0 |
TÜRKMAN BEDIRHAN |
|
4 |
DEMİR ZEYNEP ESMA |
|
0 : 1 |
OKMAN ARZU GÜLNUR |
|
2.8 |
HAYRİYE ETHEM TURHANLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 |
2 - 2 |
ŞEHİT VELİT BEKDAŞ ANADOLU LİSESİ |
1 |
EMEKLIDIR SERAP |
|
0 : 1 |
ÖZDEMİR HAKAN |
|
2 |
KOÇ MELIKE |
|
0 : 1 |
DURAN SAMET |
|
3 |
ÖZÜPEK MELİKE |
1031 |
1 : 0 |
MOĞUL ÖMER FARUK |
|
4 |
KURNAZ YASEMIN |
1094 |
1 : 0 |
UZUN MERVE BAŞAK |
|
2.9 |
TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1 |
2½ - 1½ |
HAYRİYE ETHEM TURHANLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1 |
1 |
GÖKKAYA BEDIRHAN |
|
1 : 0 |
TAKMAZ GAMZE |
|
2 |
DEMİRHAN AHMET SEFA |
|
1 : 0 |
KARAGÖZ FATMA |
|
3 |
KOÇ ABDULLAH EMRE |
|
½ : ½ |
KULAN RABIA |
|
4 |
ÜVEZ SELİN SUDE |
|
0 : 1 |
ÖZDEMIR SILA NUR |
1066 |
2.10 |
ABİDİN PAŞA ANADOLU LİSESİ |
3 - 1 |
TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 |
1 |
ŞAHİN YAĞIZ EFE |
|
1 : 0 |
ÇEVİK BERAT |
|
2 |
ATEŞ KEREM |
|
1 : 0 |
MEMİŞ MEHMET EREN |
|
3 |
TEMEL ONUR |
|
1 : 0 |
DEMİR YUSUF KAAN |
|
4 |
CAMALANOĞLU DİLARA |
|
- : + |
TAŞDEMİRLİ BÜŞRA |
|