tur kayt
baskent amblem01
tsf logo 2015

  Excel Dosyasını Kaydet
II.ÖZEL BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ LİSELER ARASI TAKIMLAR SATRANÇ KUPASI
 
Organizatör(ler) : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BEDAM
Turnuva Direktörü : FA Aylin İBİŞOĞLU
Başhakem : NA Reha EREVİKLİ
Şehir : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
Tarih : 26.05.2018 'e 27.05.2018
 
2. Tur - 26.05.2018 - 14:00 (Tur bitiş: 16:55)
 
2.1 NERMİN MEHMET ÇEKİÇ ANADOLU LİSESİ 1 - 3 ANKARA ATATÜRK LİSESİ
1 ÖZÇELIK AZIZCAN 1692 0 : 1 ŞEKERCİ BERKİN 1824
2 İZVERMEZ MEHMET A. 1123 0 : 1 TAŞ EKİN 1515
3 OĞUZ DEMIR ALPEREN 1215 1 : 0 CANIŞEN ALPEREN 1348
4 GÜVENEN EMINE   0 : 1 ZENGİN HANDE 1758
2.2 TED KOLEJİ 2 - 2 MUSTAFA AZMİ DOĞAN ANADOLU LİSESİ (MADAL)
1 ALDEMİR ROJ DENIZ 1392 0 : 1 ÜNKAZAN HALIT ULAŞ 1354
2 ERDAL EMRE 1724 1 : 0 AYDOĞAN OZAN 1159
3 ERDAL KEREM 1735 1 : 0 AKBULUT BURAK 1118
4 ÖZMEN HATICE ADA   0 : 1 KILINÇ ZEYNEP BEYZA 1268
2.3 BETÜL CAN ANADOLU LİSESİ 3½ - ½ İZMİR BORNOVA SUPHİ KOYUNCUOĞLU ANADOLU LİSESİ
1 OLCAY HÜSEYIN EGE 1189 ½ : ½ TIRAK MUHAMMED 1573
2 DURAN ONUR ALP 1227 1 : 0 AKYER BERKAY 1425
3 DEMİR RIZA BERKE 1206 1 : 0 ÇATMA HASAN 1384
4 KARASLAN LÜTFIYE NILAY 1005 + : - ÇIRAK MÜZEYYEN  
2.4 EVRENSEL KOLEJİ 3 - 1 ANKARA PURSAKLAR FEN LİSESİ
1 ERGANİ EFE 1848 1 : 0 AĞIR HAMZA MESUT  
2 BAHÇEKAPILI ALPER 1287 1 : 0 TOPALOĞLU TAHA 1024
3 UMAN AHMET 1237 1 : 0 YASA TARIK CELAL  
4 AVCIOĞLU ZEYNEP EBRAR   0 : 1 DOĞMUŞ HAVVA BILGE  
2.5 İNCİRLİ ŞEHİT FURKAN YAYLA ANADOLU LİSESİ 0 - 4 BALIKESİR ŞEHİT TURGUT SOLAK FEN LİSESİ
1 KIR BERKAN 1167 0 : 1 İLKILIÇ KEMAL ONUR 1331
2 KILIÇ AHMET CAN 1016 0 : 1 SAVRAN NIDAI ÇAĞRI 1466
3 DAMAR KENAN 1034 0 : 1 TUĞAY YASIN TUĞRAHAN  
4 AKGÖZ SİNEM   0 : 1 ŞİMŞEK ELIF 1533
2.6 KAYA BEYAZITOĞLU ANADOLU LİSESİ 2½ - 1½ BATIKENT MESLEKİ VE TEKNIK ANADOLU LİSESİ
1 KÖKSAL DENIZ   0 : 1 MÖNÜN NURSEMIN  
2 TÜRKOĞLU İBRAHIM 1171 1 : 0 KORKMAZ BESTE SUDE  
3 İNANDI TURGAY KAAN   1 : 0 ERDOĞAN NURDAGÜL  
4 CANDAN EKIN   ½ : ½ AKARSU EBRU  
2.7 KEÇİÖREN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 2 - 2 MUSA ERDEM ANADOLU LİSESİ
1 GÜMÜŞ SEFA   1 : 0 SAVAŞ GÖKBERK 1149
2 ÖZDEMİR SEFA   0 : 1 ÖZER BATUHAN  
3 ÖZTÜRK İSMAİL MERT   1 : 0 TÜRKMAN BEDIRHAN  
4 DEMİR ZEYNEP ESMA   0 : 1 OKMAN ARZU GÜLNUR  
2.8 HAYRİYE ETHEM TURHANLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 2 - 2 ŞEHİT VELİT BEKDAŞ ANADOLU LİSESİ
1 EMEKLIDIR SERAP   0 : 1 ÖZDEMİR HAKAN  
2 KOÇ  MELIKE   0 : 1 DURAN SAMET  
3 ÖZÜPEK MELİKE 1031 1 : 0 MOĞUL ÖMER FARUK  
4 KURNAZ YASEMIN 1094 1 : 0 UZUN MERVE BAŞAK  
2.9 TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1 2½ - 1½ HAYRİYE ETHEM TURHANLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1
1 GÖKKAYA BEDIRHAN   1 : 0 TAKMAZ  GAMZE  
2 DEMİRHAN AHMET SEFA   1 : 0 KARAGÖZ  FATMA  
3 KOÇ ABDULLAH EMRE   ½ : ½ KULAN  RABIA  
4 ÜVEZ SELİN SUDE   0 : 1 ÖZDEMIR SILA NUR 1066
2.10 ABİDİN PAŞA ANADOLU LİSESİ 3 - 1 TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2
1 ŞAHİN YAĞIZ EFE   1 : 0 ÇEVİK BERAT  
2 ATEŞ KEREM   1 : 0 MEMİŞ MEHMET EREN  
3 TEMEL ONUR   1 : 0 DEMİR YUSUF KAAN  
4 CAMALANOĞLU DİLARA   - : + TAŞDEMİRLİ BÜŞRA  
Turkish Chess Federation © 2016